Centrum Medyczne Dietla 19 (Grupa UNO-MED)

Skontaktuj się z nami telefonicznie: (12) 422 55 96 w godzinach 10.00 - 20.00

Powierz swoje zdrowie w ręce profesjonalistów

Specjaliści z dziedziny okulistyki, kardiologii i dermatologii zadbają o Twoje zdrowie i dobre samopoczucie.

  • Kardiologia

    „Z sercem dla serca naszych Pacjentów”. Gabinet wyposażony w nowoczeny sprzęt oraz doświadczeni w praktyce klinicznej specjaliści, stale podnoszący swoje kwalifikacje.

  • Okulistyka

    Działamy z myślą o tych dla których wzrok to najważniejszy zmysł. Profesjonalny zespół okulistów, którzy doświadczenie zawodowe i naukowe zdobyli w Klinice Okulistyki w Krakowie i ośrodkach zagranicznych pozwoli Państwu cieszyć się dobrym widzeniem przez wiele lat.

  • Dermatologia

    Nasze usługi skierowane są do osób ceniących wysoką jakość zabiegów i wykwalifikowany personel. Najważniejsze dla nas jest zdrowie i satysfakcja.

Centrum medyczne Dietla 19

Grupa UNO-MED

Dogodna lokalizacja

Centrum Medyczne Dietla 19 w Krakowie to przyjazne miejsce nieopodal Wawelu o pięknym wnętrzu, które zdobyło nagrodę w prestiżowym konkursie dla architektów wnętrz w Warszawie podczas Gali C. Ryffera konkursu Vasco Integracja.

Centrum miasta jest wygodnym miejscem dla mieszkańców Krakowa, a dobre połączenia komunikacyjne pozwalają korzystać z naszych usług pacjentom z okolic, a nawet innych miast czy województw.

Profesjonalny sprzęt

Profesjonalna opieka doświadczonego zespołu okulistów, kardiologów oraz holistyczne podejście do pacjenta sprawiają, że diagnostyka i leczenie w naszym centrum medycznym jest kompleksowe.

Jakość usługi gwarantuje wyposażenie naszego gabinetu - sprzęt diagnostyczny firm (ZEISS, TOPCON, Konan Medical, iCare) i leki stosowane podczas zabiegów (NOVARTIS, BAYER, THEA, ROCHE).

dr hab. n. med.
Izabella Karska-Basta

W 2006 roku z wynikiem bardzo dobrym zdała Państwowy Egzamin Specjalizacyjny i uzyskała specjalizację z zakresu okulistyki. Wśród jej zainteresowań główne miejsce zajmują choroby siatkówki. Ma doświadczenie w diagnostyce (angiografia fluoresceinowa, indocjaninowa, OCT) i leczeniu (PDT, iniekcje doszklistkowe anty-VEGF, laseroterapia)

dr n. med.
Piotr Oleksy

W latach 2007 – 2014 pracował w Szpitalu Uniwersyteckim UJ w Krakowie. Schorzeniami siatkówki w tym AMD zajmuje się od początku swojej kariery zawodowej. Doświadczenie nabierał w trakcie specjalizacji w Klinikach w kraju jak również na stażach w wiodących ośrodkach Europejskich.

lek. med.
Weronika Płutniak

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie. Specjalizację z zakresu okulistyki odbyła w Klinice Okulistyki i Onkologii Okulistycznej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, gdzie pracuje od 2008 r.

dr n. med.
Hanna Dziedzic-Oleksy

Ukończyła studia medyczne w Uniwersytecie Jagiellońskim Collegium Medicum. W latach 2008-2016 pracowała w Klinice Chorób Serca i Naczyń Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II. W 2013r uzyskała z wyróżnieniem tytuł doktora nauk medycznych oraz otrzymała za swoją rozprawę nagrodę Towarzystwa Lekarskiego Krakowskiego im. Prof. Marka Sycha.

Poznaj cały zespół Wykwalifikowani specjaliści zadbają o Twoje zdrowie.
Zapraszamy do gabinetu poniedziałek - piątek
od godz. 10.00 do 20.00

po wcześniejszej rejestracji telefonicznej

Tel. 12 422 55 96

Kraków ul. Dietla 19/3
email: rejestracja@dietla19.pl

Umów wizytę online przez stronę znanylekarz.pl

zarejestruj się